Objawienia w Conyers

Georgia (Stany Zjednoczone)

Wizje "Maryi Najświętszej" i "Pana Jezusa" pojawiają się chrześcijanom wyznania rzymsko-katolickiego na całym świecie. Często wizjom tym towarzyszą proroctwa dotyczące Ostatnich Dni, ponaglające wszystkich mężczyzn i kobiety do miłowania Matki Boga i ofiarowania się Jej. Wizje w Conyers, w Georgii, w Stanach Zjednoczonych mają ten sam przebieg, co wizje w Fatimie, Garabandal, Medjugorje i w innych miejscach. One pojawiają się z regularnymi przerwami i towarzyszą im różne ponadnaturalne zjawiska (znaki), włączając w to znaki na słońcu.

W lutym 1987 r., Nancy Fowler z Conyers, z Georgii, gospodyni domowa w średnim wieku oraz matka, znajdowała się w rozpaczy. Nagle Pan Jezus ukazał się jej w jednym, milczącym objawieniu, które zmieniło całe jej życie. Od 13 października 1990 r. do 13 maja 1994 r., Matka Boska objawiała się Nancy w jej domu, znajdującym się na farmie w Conyers, w Georgii i przekazywała przesłania dla Stanów Zjednoczonych.

Znajomym Nancy jest George. On jest jednym z pomocników w Conyers; on zapisał wszystkie przesłania, w tym samym czasie, w którym Nancy je otrzymywała. George nie jest wizjonerem. Są jeszcze dwie inne osoby – kobieta i ksiądz – których imiona nie są ujawnione opinii publicznej, którzy nie słyszą i nie widzą całości objawień, ale oni są bardzo ważni, gdyż oni czasem widzą mistyczne światła i zwykle potwierdzają częściowo to, co Nancy widzi.

Ja teraz opiszę trzy ważne przesłania przekazane podczas objawień:

9 maja 1991 r.:

Nasza Kochająca Matka prosiła: "Proszę sfotografuj tę figurę i nadaj jej tytuł: - Nasza Kochająca Matka – i rozdaj to hojnie Moim dzieciom." (Nasza Kochająca Matka – odnosiła się do figury Matki Boskiej, która znajdowała się u Nancy w pokoju, w którym Nancy się modliła i figura ta miała być wzorem świętego obrazka, który miał zostać zatytułowany: "Nasza Kochająca Matka"). Nancy powiedziała: "Ja myślę, że Matka Boska życzy sobie, aby na odwrocie tego obrazka była modlitwa z Fatimy, a pod nią niech będą zapisane następujące słowa – Niech ta modlitwa rozbrzmiewa na całym świecie." "Sfotografuj figurę Matki Boskiej tutaj. Nie zdejmuj figury. Niech to (ten obrazek) będzie rozpowszechniony na całym świecie. On będzie nazwany - Nasza Kochająca Matka -. Na odwrocie obrazka, ty możesz umieścić nazwę miejscowości: Conyers, Georgia. Ci, którzy będą spoglądać na ten obrazek i czcić Mój wizerunek otrzymają szczególne łaski. Wiele uzdrowień będzie danych tym, którzy czczą ten obrazek. Ten obrazek musi być rozpowszechniony wszędzie jako – Nasza Kochająca Matka – i wiele uzdrowień się zdarzy."

10 maja 1991 r.:

"Ten wizerunek przyniesie wiele łask: " - Nasza Kochająca Matka powiedziała. "Czy mogę zadać pytanie?" George zapytał się. "Proszę powiedz nam więcej o tym wizerunku." Nasza Kochająca Matka odpowiedziała poprzez Nancy, "Tak, George, Ja chętnie odpowiem. Pozwól Mi zacząć od powiedzenia tobie, że nawet więcej łask spłynie poprzez ten wizerunek, ponieważ to jest wolą Boga, żebym Ja była czczona i akceptowana jako wasza Kochająca Matka, tak jak Ja jestem akceptowana i czczona w Raju jako Kochająca Matka Boga. Siostra Katarzyna była instrumentem - ją wybrał Bóg, aby przekazała światu Medalik Niepokalanego Poczęcia (Cudowny Medalik) i ty, Nancy jesteś instrumentem wybranym przez Boga, abyś przekazała światu Mój wizerunek z tytułem: „Nasza Kochająca Matka”. Ja błagam ciebie, nie opóźniaj rozpowszechniania tego obrazka. Wiele, wiele łask czeka na ludzkość dzięki oddawaniu czci temu wizerunku." Nancy powiedziała: "Piękna Korona pojawiła się nad Jej głową". "Niech święty obrazek będzie wydrukowany z tym wizerunkiem i słowami „Nasza Kochająca Matka” i na odwrocie, niech będzie modlitwa Anioła z Fatimy „O, Najświętsza Trójco”. Na końcu tej modlitwy napisz te słowa: „Niech ta modlitwa rozbrzmiewa na całym świecie.”

11 maja 1991 r.:

Nasza Kochająca Matka objawiła się i Nancy sprawdziła prawdziwość objawienia przez spryskanie święconą wodą. Nasza Kochająca Matka powiedziała: "O, co za odświeżający prysznic wody." Nancy powiedziała: "Matko, to jest wspaniałe móc widzieć Ciebie". "Ty wiesz, co jest wspanialsze, to jest twoje posłuszeństwo, z powodu którego przeprowadziłaś test. Ja jestem waszą Kochającą Matką. Ja jestem Matką Boga. Ty wiesz, że Moją naturą jest posłuszeństwo Bogu. Kiedy ty jesteś posłuszna, Bóg da ci wiele więcej darów. To jest wolą Boga, aby ten wizerunek był rozpowszechniony na całym świecie. Niech nie będzie nawet jednego narodu, który by nie miał chociażby jednego z tych wizerunków. To jest wolą Boga, abym Ja była czczona jako wasza Kochająca Matka. Ja jestem czczona w Raju, ale nie jestem czczona na Ziemi. To jest wolą Boga, aby Moje Niepokalane Serce królowało i to jest wolą Boga, abym Ja była czczona jako wasza Kochająca Matka. Cześć i posłuszeństwo idą ręka w rękę, Zastanów się nad tymi słowami."

Podczas objawienia w dniu 13-ego maja 1994 r., Matka Boska powiedziała: "Celem Mojego przyjścia jest przyprowadzenie was do Mojego Syna." Od tego objawienia w maju 1994 r., Pan Jezus naucza w każdy 13 dzień miesiąca. Jedynym wyjątkiem jest 13 października, kiedy Matka Boska ukazuje się, by przekazać wiadomość w rocznicę Swojego objawienia, dzieje się to każdego roku... Nancy nadal otrzymuje prywatne objawienia dziennie.

Tysiące ludzi przychodzi na farmę każdego 13-ego dnia miesiąca. W listopadzie 1993 r., szacowana liczba ludzi przekroczyła dużo ponad 100 000. Udowodniono, dokonując badań naukowych, że Nancy znajduje się w stanie ponadnaturalnym podczas objawień. Łaski w Conyers są dla wszystkich ludzi, nie tylko dla katolików. Wielu chrześcijan-protestantów doświadcza uzdrowień i nawróceń, a potem wracają, aby podziękować Panu Jezusowi i Matce Boga. Tu, na farmie Nancy w Conyers było wiele znaków poświadczonych przez ludzi. Niektóre z tych znaków są niemożliwe do wyjaśnienia. Rajski zapach róż, Różańce zmieniające kolor na złoty, wielu, wielu ludzi zaświadczyło o "cudzie słońca", figura Matki Boskiej roniąca łzy, mistyczne światła wokół figury oraz krzyżyki i medaliki na szyjach ludzi, zmieniające kolor na złoty, aby tylko wymienić nieliczne znaki.

Objawienia Matki Boskiej zakończyły się w dniu 13-ego października 1998 r., ale Nancy nadal objawia się Pan Jezus, ona ma wizje i otrzymuje przesłania, a najnowsze z nich są publikowane na jej oficjalnej stronie internetowej.

Pomimo to, oficjalne stanowisko Kościoła pozostaje ostrożne. Kościół nie zatwierdził objawień i prosił kapłanów, aby nie przyprowadzali pielgrzymek tutaj oraz nie odprawiali Mszy świętych w Conyers. Nancy Fowler, zawsze lojalna katoliczka, zgodziła się postępować według rozporządzenia Kościoła – niemniej jednak, ona podaje, że cuda i wizje nadal trwają.
Czy jest coś cudownego wydarzającego się w Conyers, czy jest to tylko przypadek zdesperowanych ludzi, którzy pragną znaku nadziei? Nikt nie może powiedzieć na pewno. Jedyną pewną rzeczą jest to, że ludzie, którzy wierzą w objawienia Conyers mówią, że to zmieniło ich życia i uczyniło ich szczęśliwszymi – to nie może być zlekceważone.

Archidiecezja w Atlancie ma co najmniej siedem tomów świadectw od pielgrzymów o uzdrowieniach, nawróceniach i innych łaskach oraz błogosławieństwach. Pewna liczba ludzi podaje, że miało objawienia w tym miejscu. Pierwszą wizjonerką z Conyers była Nancy Fowler. Nancy należy do Zachodniego (tj. Rzymskiego lub Łacińskiego) Obrządku Katolickiego, znajdującego się pod opieką Arcybiskupa z Atlanty.
W 1991 r. Arcybiskup Atlanty, James Lyke, ustanowił Zachodni Obrządek w Archidiecezji odnośnie objawień i tak jest do dnia dzisiejszego. Ten obrządek ma neutralny stosunek do objawień:
"Zostaw ich samych, dlatego, że jeśli to jest plan i praca (pomysł) ludzi, on zaniknie; ale jeśli to pochodzi od Boga, ty nie będziesz w stanie pokonać ich."

Donoghue – obecny Arcybiskup Atlanty, John Donoghue, podtrzymał tę neutralną politykę, bazując na Akcie 5:38-39, ale on zauważył w 1994 r. wiele potwierdzeń dobrych owoców jakie przyniosły objawienia: “Ludzie modlą się. Ludzie wracają do kościoła, ci ludzie, którzy nie byli w kościele przez długi czas. Wiara ludzi jest odbudowana. Nawrócenia mają miejsce.”
Odkąd Pani Fowler jest członkiem Zachodniego Obrządku Kościoła Katolickiego, Arcybiskup Atlanty ponosi odpowiedzialność za badanie autentyczności jej rzekomych objawień. Ostatnio, tj. do kwietnia 2001 r., Arcybiskup oświadczył, że on nie ma planów rozpoczęcia badania na ten temat.

W Conyers, w Georgii, Matka Boska, Nasza Kochająca Matka, prosiła: "Niech ta modlitwa rozbrzmiewa na całym świecie."

Modlitwa Anioła Pokoju z Fatimy

 

"Najświętsza Trójco – Ojcze, Synu i Duchu Święty – ja wielbię Ciebie całkowicie. Ja ofiaruję Tobie najbardziej drogocenne Ciało, Krew, Duszę i Bóstwo Pana Jezusa Chrystusa, obecnego we wszystkich Tabernakulach na całym świecie, jako wynagrodzenie za obrazy, świętokradztwa i obojętności jakimi jest On obrażany. I przez nieskończone zasługi Jego Najświętszego Serca i Niepokalanego Serca Maryi, ja błagam Ciebie o nawrócenie biednych grzeszników."
Amen.