Holenderski   Hiszpański   Niemiecki   عربي  Arabski   Italiano   

    Francuski   Angielski   Русский    Portuguęs    Magyar 

 

Szczęśliwego nowego roku 2018

 

Fundacja Marypages

Prawdziwie Katolickie Strony  

Objawienia Matki Boskiej

Do Pana Jezusa poprzez Maryję Najświętszą!

    Witam w domenie Dziadka Leo de Bondt-a

Jako że jestem wyznania Rzymsko- Katolickiego, wierzę w Boga w Trójcy Jedynego: Boga Ojca, Boga Syna, Boga Ducha Świętego. Wierzę także, że jest tylko jedna droga, aby dostać się do Ojca, to droga poprzez Jego Syna Jezusa Chrystusa. Dlatego On jest Światłem mojego życia i moim przewodnikiem na drodze do Ojca. Te strony prezentują informacje na temat naszej Matki –Najświętszej Maryi Dziewicy. Ona ma bardzo szczególne miejsce w moim sercu, ponieważ ja wierzę, że Ona prowadziła mnie do Jej Syna Jezusa w wyjątkowy sposób. Możesz o tym przeczytać na stronie "Kim jest Leo de Bondt?" Ja jestem tylko sługą Najświętszej Maryi Panny i nie wiem czego Ona dokładnie oczekuje ode mnie, jakie ma dla mnie zadanie, ale jestem przekonany co do tego, że Ona dokończy dobrą pracę jaką zaczęła we mnie! Ja będę kontynuował pracę na mojej stronie internetowej.  Proszę sprawdzać w każdym czasie, czy nie ma nowych pozycji na mojej stronie! Jestem wdzięczny mojemu synowi Robinowi, mojemu bratu bliźniakowi Robowi i pani Margaret Mc.Goff za ich pomoc w tłumaczeniu tekstów na j. angielski.

Najświętsza Maryja objawiła się na tym świecie, aby nas ostrzegać. Jej słowa podczas Jej objawień w La Salette są uderzające i wspaniałe: “Jeśli Moi ludzie nie podporządkują się Bogu, Ja będę zmuszona pozwolić działać Ręce Mojego Syna”. Najświętsza Maryja wskazuje na koniec czasów. Jej strapiona postawa, powódź łez i Jej słowa są wyrazem Jej zatroskania i miłości do ludzi: “nigdy nie zdołasz odwdzięczyć się Mnie, za to co ja zrobiłam dla Ciebie”. Najświętsza Maryja Panna prosi o wiele modlitw, aby uratować ziemię. Prosi o nawrócenie, modlitwę i pokutę. Matka Boska zwraca uwagę na łaski jakie spływają przy odmawianiu Różańca Świętego i prosi i błaga: “pojednaj się z Bogiem”. Ona mówi: “Ja chcę, aby każdy był uratowany i dobry i zły. Ja jestem Matką Miłości, Matką wszystkich; wszyscy jesteście moimi dziećmi. Dlatego chciałabym, abyście wszyscy byli uratowani. To jest przyczyna dla której Ja zapraszam cały świat do modlitwy.

Wszystkie objawienia Matki Boskiej zostały przetłumaczone przez dr Dorotę.

Dr Dorota zaprasza do odwiedzenia Domu Matki na warszawskich Siekierkach (miejscu objawień) i do spotkania i wspólnej modlitwy z Siostrą Władysławą Papis.
Matka Boska powiedziała podczas jednego z objawień na Siekierkach „Przychodźcie i módlcie się do Mnie tu”. 

"Siekierki"

 

 

 

- Fundacja Marypages -  

Nasza fundacja ma za cel rozwój, rozszerzenie i utrzymanie stron Marypages, aby promować wiarę Rzymsko-Katolicką, a szczególnie Nabożeństwo do Naszej Błogosławionej Matki, Maryi.
Państwa wsparcie finansowe umożliwi realizację tych celów.
Marypages może przetrwać tylko z Państwa pomocą!
Pan/Pani może zostać darczyńcą naszej fundacji przez ofiarowanie przynajmniej 20 Euro rocznie. My wtedy zaoferujemy Panu/Pani:

- Cudowny Medalik z wyjaśnieniem jego znaczenia.

Jeśli ofiaruje Pan/Pani 50 Euro lub więcej, wtedy otrzyma Pan/Pani piękny różaniec z Lourdes. W różańcu jest trochę wody ze źródła w Lourdes.

Każdy dodatkowy dochód będzie przeznaczony na finansowanie projektów charytatywnych na bazie katolickiej. My jesteśmy zarejestrowani w Izbie Handlowej Flevoland, w Holandii pod numerem: 39100629.

Aby ofiarować pieniądze, proszę nacisnąć przycisk poniżej. Niech Bóg Państwa błogosławi.


ONLINE DONATION

 
 

Uprzejmie proszę o wpisanie się do Księgi Gości
 Dziękuję bardzo i niech Bóg Was błogosławi!

Leo's Gastenboek

 

E-mail:

 

 

Visitors:

  

Copyright © Marypages Design. All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone. Żadna część tej strony i pozostałych stron z tej domeny, nie może być publikowana, trasmitowana, kopiowana lub w inny sposób reprodukowana i dystrybuowana bez wcześniejszej pisemnej zgody Leo de Bondt-a.

 

Ostatnie zmiany: 7 stycznia 2018 r .